26cm Tam Realistik – Damarlı Vantuzlu – Belden Bağlamalı Kemerli Vibratör – ”Retardex Genital Bölge Koku Giderici Hediyeli”

Stok kodu: 91801-KMR
  • Tam Realistik – Damarlı Vantuzlu – Belden Bağlamalı Kemerli Vibratör Yapay Penis, bir kızın sekste kolayca aktif bir rol almasına yardımcı olacak havalı bir kadın straponudur.

Strapon külot ve yapay penis kafadan oluşur. Külot rahattır, kalçalara mükemmel şekilde oturur ve ağızlık, güçlü bir vantuz ile özel bir girintiye tutturulmuştur. Böyle bir sabitleme sistemi, külotlu uygun ve güçlü vantuzlara sahip herhangi bir oyuncağı kullanmanıza olanak sağlar. Yapay Penis, sekste aktif rol almak ve partnerine zevk vermek isteyen bir kız için harika bir yardımcı olacaktır. Bu harika hoş hisler kaynağına daha yakından bakalım. Strapon, aktif partnerin beline bağlanan bir penis ve külottan oluşur. Külot ayarlanabilir bir bedene sahiptir ve her bel ölçüsüne uygundur Çıkarılabilir fallus gerçekçi bir dokuya sahiptir ve pasif partnerin aktif olanla yakınlıktan cennet gibi bir zevk almasına yardımcı olacaktır. Açıkça tanımlanmış bir kafa ve iyi çizilmiş damarlar, partnerinizi en unutulmaz ve dünya dışı orgazmların gezegenine götürecektir. Bir kız strapon’u bir kızla veya bir erkekle kullanabilir. Ürünün yapıldığı malzeme polivinil klorürdür, dokunuşu hoştur ve iyi bükülür, böylece partneriniz samimi oyunların keyfini tamamen çıkarabilecek ve sanki gerçek bir erkekle seks yapıyormuş gibi hissedebilecektir.

 3.379,00

Açıklama

BOYUTLAR : 35mm * 260mm
NOT : Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Diğer Çeşit Seçenekleri İçin Lütfen WhatsApp Sipariş Hattımızı Kullanınız.