Dr.Love – KING POWER 1.Sınıf Penis Büyütücü Vakum Pompa

Stok kodu: 94055-2

Penis büyütme pompasının doğru kullanımı.

Genel kullanım kuralı, en azından ilk 4-6 ay boyunca haftada 5 kez, her seferinde 10 ila 15 dakika egzersiz yapmamız gerektiğidir.

Su bazlı kayganlaştırıcı gibi bol miktarda su yağlayıcı kullanın. Penisinizi her yere ve her yere, ayrıca pompa açıklığına, pompa borusuna sürün. .

Penisinizi tüpün içine tüpün ucuna doğru itin, böylece tüpün açıklığı vücudunuzla bir olur. Bu sayede penis tüpün içinde hava almayacak şekilde kapatılacaktır.

Şimdi yavaşça yaparak borudan hava pompalamaya başlayın. Nasıl çalıştığını doğru anlayana kadar hızlı ve özellikle ilk birkaç kez yapmayın . Tüpten çok fazla ve çok hızlı hava pompalamak penisinize ciddi şekilde zarar verebilir. Basıncın hoş olduğundan ve kan damarlarının patlamaya hazır gibi görünmediğinden emin olun. İhtiyacınız olan son şey, penisinizdeki kan damarlarının yırtılmasıdır.

Yani, başka bir deyişle, penisinize baskı uygulayın, şişirin ama abartma noktasına kadar değil – tahammül ettiğiniz noktaya kadar şişirin. Penisi şişirerek, kanın ona aktarılmasını zorluyorum. Bu, kan damarlarının genişlemesini içerir. Sürekli tekrarlama damarların büyümesine neden olur. Büyüdükçe, kan akış miktarını da arttırırlar. Bu aynı zamanda penisin hacmini hem uzunluk hem de çap olarak arttırır.

Aynı zamanda, pompalama sırasında Penis Halkası kullanmanızı öneririz. Penis halkasını takmak, kanın penisinizden geri akmasını önlemeye yardımcı olur. Bu, penis pompası ile kullanıldığında gerçekten önemli bir fark yaratacaktır.

Penisiniz tamamen sertleşene kadar yavaşça hava pompalamaya devam edin. Penisinizin yaklaşık 10 dakika boyunca tüpe tamamen dikilmesine izin verin. Ardından borudaki havayı boşaltın (Hava tahliye vanası vardır) ve işlemi 2 kez daha tekrarlayın.
Tüm süreç boyunca kendinizi rahat ve keyifli hissettiğinizden emin olun. Bir seferde 30 dakika ve gerçek sonuçları görmek istiyorsanız yaklaşık altı ay boyunca çalışmaya devam edin.

Süre.

Herkesin sorduğu soru, etkinin belirginleşmeye başlamasının ne kadar sürdüğü ile ilgilidir.
Cevap 3 ila 6 ay arasındadır çünkü büyüme süresi kişiden kişiye değişir. Aynı yaştaki 2 kişinin bir spor salonuna girmeye karar vermesiyle tamamen aynı şekilde rıza gösterir. Diyetle tamamen aynı egzersiz programını takip ederken, 2’de biri daha hızlı büyür. Çünkü? Sebeplerin hepsi genetik kod veya DNA adı verilen aynı noktaya iner.

Kadınlar genellikle hem çapın hem de uzunluğun her ikisiyle birlikte cinsel zevklerinde fark yarattığını söylerler.

İyi bir penis büyütme pompası seçin ve doğru yolda olacaksınız.
Bir erkeğin ömür boyu ayrılamayacağı tek şey penisidir diyoruz. Size cinsel zevkin tüm sevincini veren şeye yatırım yapın. Artık spor salonu soyunma odasında utanmanıza gerek yok. Rahatça soyun. Uzunluk, erkekliğinizin gururudur. Penisinizin sizin için konuşmasına izin verin.

Kadınlar çok konuşur. Hepsini özel konuşmalarda birbirlerine söylerler. Pekala, seni her zaman ağızlarında tutmak daha güzel ne olabilir?

Penis büyütme pompası ile kayganlaştırıcı kullanılmasını şiddetle tavsiye ederiz.
Yukarıdaki ürünün kombinasyonu birkaç hafta içinde hemen ve görünür olacaktır.

Toplam uzunluk 21.5 cm
Çap 7 cm

 589,00

Açıklama

BOYUTLAR : 7 Cm. * 21.5 Cm.
NOT : Ürün Hakkında Detaylı Bilgi ve Diğer Çeşit Seçenekleri İçin Lütfen WhatsApp Sipariş Hattımızı Kullanınız.