Kuyruklu Cam Anal Plug (Şeffaf)

Stok kodu: 92464-3

Gelişen seks hayatınızı yepyeni bir seviyeye taşıyabilecek yeni bir seks oyuncağına mı ihtiyacınız var? Tam olarak istediğiniz buysa, iddialı ve yüce hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olması için bu tilki kuyruğu fişini ciddi olarak düşünmelisiniz. Bu ürünü büyüyen kişisel seks oyuncakları koleksiyonunuza ekledikten sonra, bir sonraki seviyeye geçmeye hazırsınız.

Yeni oyuncağınız zarafeti ve işlevi aynı anda birleştirerek hayal gücünüzle daha yaratıcı olmanızı sağladığından, mutlu sonlar ve güçlü orgazmlar artık yeni normal olacak.

Bu oyuncak, sıradan bir insandan vahşi bir tilkiye veya cinsel iştahı ancak güçlü bir orgazmla tatmin edilebilecek muhteşem bir zevke dönüşmenizi sağlar. En çılgın ve en şehvetli fantezilerinizi oynayın, çünkü artık hiçbir şey sizi durduramaz.

Partnerinizle akıl oyunları oynayın, tıpkı tilkilerin istediklerini elde etmek için yaptıkları gibi. Kabarık ve muhteşem kuyruğunuzla veya uzaktan izlemelerine izin verirken onları kızdırın ve oyununuza girmeleri için onayınız olmadan size dokunmak kesinlikle ceza anlamına gelecektir.

Onlara emrettiğiniz her şeyi yapmalarını sağlayın, çünkü ödüllendirilmelerinin tek yolu budur. Söylediğiniz her kelimeye itaat ettiklerini görmek sizi memnun eder çünkü güç ve otorite güçlü afrodizyaklardır.

Boyutlar: 2 cm * 6 cm

 989,00

Açıklama

BOYUTLAR : 2 Cm. * 6 Cm.
NOT : Farklı Renk ve Seçenekler İçin Lütfen WhatsApp Sipariş Hattımızı Kullanınız.