güvenli alışveriş
vibratörler2
güvenli alışveriş

POPÜLER ÜRÜNLER

HIZLI TESLİMAT

HIZLI TESLİMAT

Şubelerimizin bulunduğu illerden verilen siparişler paket gizliliğine önem verilerek 1 saat içerisinde teslim edilir. Tüm Türkiye’ye siparişleriniz ise kapıda ödeme sistemi ile gerçekleştirilmektedir.

ŞUBELERİMİZ

SEKS OYUNCAKLARI

sex oyuncakları

Seks oyuncaklarının çeşitliliği şaşırtıcı. Seks oyuncakları tamamen erkek veya tamamen kadın seks oyuncaklarından her iki cinsiyet tarafından da kullanılabilecek oyuncaklara kadar çeşitlilik gösterir. Ayrıca seks yardımı veya evlilik yardımı olarak sınıflandırılabilecek bazı seks oyuncakları da vardır.

Bazı seks oyuncakları, erkeğin ereksiyonuna yardımcı olur, kadın cinsel organlarını daha hassas olmaları için uyarır veya ‘normal’ cinsiyet için farklı bir his sağlar.  Bazen yardımsız cinsel ilişkide zorluk çeken birine cinsel doyum elde etmede yardım etmek için kullanılırlar. Bununla birlikte, çoğu seks oyuncakları erkek veya kadın cinsel organlarını cinsel doyum elde etmek için doğrudan teşvik etmenin yeni bir yolunu sunmaktadır.

Seks oyuncakları kullanmak, cinsel deneyimlerde yeni deneyimler ve farklılıklar sağlayabilir. Ayrıca, bir ilişkiyi geliştirmek veya canlandırmak için bir fantezi öğesi de sağlayabilir.

Genel beklenti, bir seks oyuncağının, ön sevişme ve / veya cinsel ilişki sırasında cinsel organların doğrudan uyarılmasını sağlaması veya sadece seks oyuncağı tarafından sağlanan uyarım yoluyla orgazm elde etmenin bir aracı olarak kullanılmasıdır.